IT Izglītības fonds - start(it)


Sociāls izglītības projekts ar mērķi palielināt Latvijas skolēnu skaitu, kuri padziļināti apgūst informātiku un attīstīt digitālo prasmju līmeni sabiedrībā

3D druka / printēšana

Vai gribi uzzināt, kas ir 3D printeris un kā to lieto? Šeit pieejamo lekciju sērija tev ļaus iegūt zināšanas un prasmes, kas jau tagad ir nepieciešamas darba tirgū. Iespējams, visai drīz tu pats varēsi veikt ražošanas procesu ar 3D printera palīdzību, piemēram, izgatavojot sev apģērbu.

Mobilo lietotņu izstrāde

“Mēs nevaram paredzēt profesijas, kuras būs aktuālas pēc 20 gadiem, bet mēs jau šobrīd varam mūsu bērniem iemācīt nepieciešamās iemaņas, lai viņi būtu veiksmīgi”

Maksims Jegorovs, Accenture Latvijas filiāles vadītājs

Pirmā bezmaksas programmēšanas apguves programma vispārizglītojošās skolās Latvijā

Start(IT) ir sociāls izglītības projekts, kura mērķis ir attīstīt skolēnu digitālās prasmes un veicināt padziļinātu informātikas un digitālo prasmju apguvi skolās. Fonds Start(IT) ikvienam piedāvā bez maksas apgūt datoriku un programmēšanas pamatus portālā www.startit.lv, kuru šobrīd lieto vairāk nekā 24 000 skolotāju un skolēnu visā Latvijā. Šajā portālā gan skolēniem, gan studentiem, gan skolotājiem pieejamas pilnas mācību programmas un izsmeļoši mācību materiāli . 

Fondu Start(IT) atbalsta ir Accenture Latvia, Rīgas Tehniskā universitāte, Latvijas Informātikas skolotāju asociācija, Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Valsts izglītības satura centrs, Rīgas 22. vidusskola, MAK IT, Exigen Services Latvia, Latvijas Universitāte, Transporta un sakaru institūts, Baltic3D.eu un portāls Skolēns.lv.

Kļūsti par Start(it) atbalstītāju!

Ieguldi nākotnē - palīdzi jauniešiem apgūt digitālās prasmes.
Pievienojies atbalstītāju un ziedotāju lokam.

Rekvizīti: Nodobinājums "IT Izglītības fonds"
Reģ.nr. 40008245903
Adrese: Rīga, Brīvības gatve 214, LV-1039
Banka: AS "SEB banka"
SWIFT: UNLALV2X
Konta nr. LV54UNLA0050023945202